POGOTOWIE COACHINGOWE dla managerek, CEO i liderek

wsparcie w sytuacjach konfliktowych, w momentach zmian w firmie, w trudnościach z pracownikami i sytuacjach wypalenia

Gdzie teraz jesteś

Coraz częściej między Tobą a Twoimi pracownikami dochodzi do konfliktu. A może nikt o niczym głośno nie mówi i na nic się nie skarży ale Ty podskórnie czujesz, że coś jest na rzeczy, ale nie masz pojęcia co z tym zrobić i jak się do tego zabrać.

Twoja firma jest w trakcie zmian i pracownicy nie czują się bezpiecznie, bo nie wiedzą co się dzieje. Relacje między ludźmi się zmieniły i brakuje otwartości w komunikacji, która kiedyś była tak naturalna. A może jesteś w ciągłym stresie i nie zauważyłaś, że wszyscy boją się do Ciebie odezwać, bo nie wiedzą jaka będzie Twoja reakcja.

A może czujesz się zmęczona i Twoja praca, którą kiedyś uwielbiałaś przestała Ci sprawiać satysfakcję. Twoje zaangażowanie spadło, czujesz apatię, nie potrafisz się skupić nawet na najprostszych zadaniach, coraz częściej się irytujesz i może zaczęłaś porównywać się z innymi. Na niczym Ci już nie zależy. Zaczynasz czuć, że coś z Tobą jest nie tak, że jesteś słaba i dopadają Cię wyrzuty sumienia, bo przecież ‘powinnaś’ dać radę. Zawsze byłaś ambitna i brałaś na siebie dużo odpowiedzialności. I koszt okazał się wysoki – Twoje zdrowie. 

Jak będziemy pracować razem

Nasze spotkania mają na celu przyjrzeć się temu co się dzieje z lotu ptaka, porozmawiać o tym w ludzki sposób, bez oceny i bez ‘zagryzania zębów’. W roli liderki nie musisz być sama – możesz zwrócić się o wsparcie wtedy, kiedy tego najbardziej potrzebujesz. Kolejnym krokiem będzie zastanowienie się nad strategią działania i wdrożenie wybranych zmian w życie.

Wspólnie podziałamy nad Twoją wewnętrzną mocą, która nie będzie potrzebowała uznania z zewnątrz. Nauczysz się jak współpracować z innymi zamiast ich kontrolować i pochopnie oceniać. Zaczniesz budować prawdziwe i życzliwe relacje ze współpracownikami. Zrozumiesz, że możesz być jednocześnie wrażliwa i pełna mocy, kobieca i skuteczna, stawiająca zdrowe granice. 

Zaczniesz bardziej zwracać uwagę na to, co ‘mówi’ do Ciebie Twoje ciało i zaczniesz go częściej słuchać, bo ono daje Ci cenne wskazówki. Odzyskasz poczucie humoru i dystans do świata i pracy. Bo bycie liderką może być jak taniec – lekkie. Zaczniesz świadomie i aktywnie kreować swoją rzeczywistość, zamiast czekać, aż coś się zmieni. Zadbasz o równowagę w swoim życiu, nie tylko tym zawodowym, ale na wszystkich płaszczyznach. Zdecydujesz o stopniu zaangażowania w różne projekty. 

Zrozumiesz swoje wartości życiowe i zaczniesz dokonywać wyborów życiowych zgodnie z nimi. Poznasz swoje potrzeby i zaczniesz ich słuchać częściej.

2500 zł. / 5 godzinnych spotkań 1-1

(online lub w Bytomiu)

*Pomimo tego, że głównie pracuję z kobietami (dlatego wszystkie teksty na tej stronie skierowane są do kobiet i są w formie żeńskiej), jak najbardziej zapraszam też Panów, którzy czują, że chcieliby spróbować pracy ze mną. Zapraszam do kontaktu. Oferuję 20-minutową bezpłatną konsultację zapoznawczą przed podjęciem decyzji o wspólnej pracy:-).

I work in POLISH & ENGLISH.

Wdrożenie dla świeżo upieczonych i przyszłych managerek i liderek

dowiedz się co jest ważne w roli managerki i liderki, jak zarządzać ludźmi, jakie cechy rozwinąć i przygotuj się do swojej nowej roli 

Gdzie teraz jesteś

Czekałaś na to tak długo i od niedawna jesteś dumną managerką zespołu. Myślałaś, że jak to się wydarzy, to spełnią się Twoje marzenia i ambicje na temat bycia liderką zespołu. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie to, że nikt Cię do tej roli porządnie nie przygotował. 

Nie masz pojęcia jak komunikować się z ludźmi, żeby rozumieli Twoje intencje. Masz wrażenie, że nikt z zespołu Cię nie rozumie i nie wspiera. Do tego wszystko robisz sama, bo słowo ‘delegowanie’ nigdy wcześniej nie istniało w Twoim słowniku. 

Nie wiesz jakie talenty mają ludzie w Twoim zespole i nie masz pojęcia jak je wykorzystać. Oni też są coraz bardziej sfrustrowani, bo nie wiedzą gdzie to wszystko zmierza i nie czują przynależności do jednego sprawnie działającego i patrzącego w tym samym kierunku zespołu.

Nikt Ci nie wytłumaczył i nie pokazał, że bycie managerką i liderką to dwa różne pojęcia. Więc może wydaje Ci się, że ciągła kontrola i sprawdzanie pracowników to jedyne wyjście. 

A może chcesz się przygotować do roli managerki i liderki bo masz ambicje, żeby awansować lub zmienić miejsce pracy i stanowisko? Chcesz zacząć cenić swoją wartość, wyrażać się w pewny siebie i w zgodzie z sobą sposób i zaczniesz odważnie negocjować i rozmawiać o pieniądzach.

Jak będziemy pracować razem

Nasze spotkania mają na celu przybliżyć Ci rolę liderki, oswoić ją i polubić:-). Przyjrzymy się sytuacji całego zespołu z lotu ptaka, zastanowimy się wspólnie jak najlepiej można wykorzystać talenty ludzi, którzy są w Twoim zespole, żeby oni czuli się spełnieni w tym co robią i jednocześnie częścią czegoś, co ma większe znaczenie. 

Jednocześnie Ty zastanowisz się, jaką część swojej pracy możesz oddelegować i komu, jak komunikować się z różnymi ludźmi i traktować ich indywidualnie. Nauczysz się jak współpracować z innymi zamiast ich kontrolować i pochopnie oceniać. Zaczniesz budować prawdziwe i życzliwe relacje ze współpracownikami. 

Nauczysz się jak wyznaczać priorytety, skupiać się na najważniejszych zadaniach, na rozwoju ludzi i dbaniu o to, by mieli wszystko czego potrzebują, żeby pracować jak najbardziej efektywnie i jednocześnie z poczuciem zadowolenia z pracy.

Zrozumiesz swoje najważniejsze potrzeby raz potrzeby członków Twojego zespołu. 

2300 zł. / 5 godzinnych spotkań 1-1

(online lub w Bytomiu)

*Pomimo tego, że głównie pracuję z kobietami (dlatego wszystkie teksty na tej stronie skierowane są do kobiet i są w formie żeńskiej), jak najbardziej zapraszam też Panów, którzy czują, że chcieliby spróbować pracy ze mną. Zapraszam do kontaktu. Oferuję 20-minutową bezpłatną konsultację zapoznawczą przed podjęciem decyzji o wspólnej pracy:-).

I work in POLISH & ENGLISH.