Godzinna sesja COACHINGOWO/MENTORINGOWA 1-1

dla kobiet aktywnych zawodowo i prowadzących małe biznesy

pierwszy krok w stronę odważnego sięgania po swoje, bycia autentyczną i widoczną, czy zmiany kierunku 

Gdzie teraz jesteś

Nie potrafisz się przebić w pracy, wszyscy inni jakoś są w stanie się wyrażać i iść po swoje, a Ty zostajesz w tyle, bo nie zbierasz się na odwagę, żeby powiedzieć o swoich talentach, zapytać o podwyżkę czy aplikować o awans. Myślisz, że wszyscy inni są od Ciebie lepsi bo nie wierzysz w siebie.

Boisz się odezwać do szefa i szczerze z nim porozmawiać o tym, co Ci leży na wątrobie, bo myślisz, że on jest tam gdzieś wysoko na piedestale a co tu Tobie maluczkiej się zachciało.

Niezależnie od tego czy pracujesz na etacie czy masz swoją małą firmę, marzy Ci się, żeby ukierunkować swoje działania zawodowe w stronę zgodną z Twoimi wartościami. A może nawet nie znasz swoich wartości, nie wiesz do końca kim jesteś a do tego boisz się działać i nie masz pojęcia od czego zacząć. 

Na samą myśl, że pokażesz się światu i będziesz widoczna dostajesz gęsiej skórki.

Jak będziemy pracować razem

Nasze pojedyncze spotkanie ma na celu zakorzenienie w Tobie bakcyla odwagi, podekscytowania i zrobienie pierwszego małego odważnego kroku w wybranym przez Ciebie kierunku lub też decyzja o trudnej rozmowie, na którą nie mogłaś się już od dawna odważyć. 

Może to też dotyczyć pokazania się na social mediach z tym co robisz, rozpoczęcia projektu, o którym od dawna myślisz czy poszukiwanie nowej lepiej płatnej i zgodnej z Twoimi wartościami pracy

320 zł. / godzinne spotkanie 

(online lub w Bytomiu)

*Pomimo tego, że głównie pracuję z kobietami (dlatego wszystkie teksty na tej stronie skierowane są do kobiet i są w formie żeńskiej), jak najbardziej zapraszam też Panów, którzy czują, że chcieliby spróbować pracy ze mną. Zapraszam do kontaktu. Oferuję 20-minutową bezpłatną konsultację zapoznawczą przed podjęciem decyzji o wspólnej pracy:-).

I work in POLISH & ENGLISH.

PAKIET 5 godzinnych sesji COACHINGOWO/MENTORINGOWYCH 1-1

dla kobiet aktywnych zawodowo i prowadzących małe biznesy

przełamanie barier, wyjście poza ramy, uwierzenie w siebie i wprowadzenie trwałych zmian w życiu zawodowym i/lub osobistym

Gdzie teraz jesteś

Może zdarza Ci się, że w towarzystwie odczuwasz, że się różnisz, czy to Twoim stanem emocjonalnym, czy zdaniem na jakiś temat a jednocześnie za wszelką cenę starasz się upodobnić do otoczenia albo schować. Obawiasz się, że Twoje zachowanie czy zdanie nie będzie na miejscu albo mile widzianeBoisz się opinii innych głupio Ci się odezwać. Najgorsze jest to, że wiesz dokładnie, że to oszukiwanie samej siebie a tym samym przymilanie się do innych. To strach przed odrzuceniem i brak poczucia własnej wartości. W miejscach publicznych  starasz się zachowywać tak jak reszta otoczenia. Obawiasz się krytyki, i to Cię ogranicza na każdym kroku we wszystkich sferach życia. 

Już nie wiesz kim naprawdę jesteś i ładujesz kupę energii w granie nie swoich ról, których jesteś niewolnicą. Może zatraciłaś się w relacji i pewność siebie nie jest Twoją mocną stroną. Nie potrafisz wyrażać swoich potrzeb ani stawiać zdrowych granic. Nie wiesz czy relacja, w której jesteś Ci służy, ale boisz się podjąć decyzję o odejściu. 

Chcesz w końcu uwierzyć w siebie, stanąć za sobą, wypowiadać się wśród ludzi swobodnie w autentyczny i zgodny z Tobą, Twoimi wartościami. Chcesz zacząć żyć odważnie swoim życiem i pokazać się taką, jaka jesteś naprawdę, bez lęku, że zostaniesz odrzucona. 

Jak będziemy pracować razem

Nasze spotkania mają na celu wprowadzenie trwałych zmian i dobrych wspierających nawyków w Twoim życiu, czy to zawodowym czy osobistym.

Przyjrzymy się różnym możliwościom i opcjom. Również tym niestandardowym. Stworzymy wspólnie strategiczny plan działania.

Razem zbudujemy Twoje głębokie poczucie własnej wartości. Stawisz czoła własnym ograniczeniom, otworzysz się na świat i ruszysz odważnie po swoje, niezależnie od tego czy będzie to dotyczyło awansu, zmiany pracy, zmiany kierunku zawodowego, pokazania się światu ze swoją firmą i tym co robisz, zaangażowania się w wymarzony projekt czy Twojego życia osobistego i relacji.

1500 zł. / 5 godzinnych spotkań

(online lub w Bytomiu)

*Pomimo tego, że głównie pracuję z kobietami (dlatego wszystkie teksty na tej stronie skierowane są do kobiet i są w formie żeńskiej), jak najbardziej zapraszam też Panów, którzy czują, że chcieliby spróbować pracy ze mną. Zapraszam do kontaktu. Oferuję 20-minutową bezpłatną konsultację zapoznawczą przed podjęciem decyzji o wspólnej pracy:-).

I work in POLISH & ENGLISH.