Cześć,Dziękuję, że tu zaglądasz.


Jestem Aga.


Coach odważnego i autentycznego życia, Trenerka Mindsetu, Przewodniczka, Mentorka i wyznawczyni filozofii życia „out of the box” i Ludzkiego Przywództwa.

Pomagam kobietom wyjść poza swoje ramy, przełamać bariery, które powstrzymują je przed wyjściem do świata, a któremu mają tyle do zaoferowania. Podczas spotkań ze mną nauczysz się odważnie wyrażać siebie i swoje prawdy zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Poczujesz sprawczą moc i już nie będziesz się bała słowa liderka:-). Bo nowy typ liderki to kobieta, która wykorzystuje swój potencjał, jest autentyczna, pełna mocy i empatyczna, bo przeszła trudne momenty w życiu i z nich czerpie siłę by przewodzić i tworzyć lepszy świat.

 

Już od czasów nastolatki walczyłam o to, by móc wyrażać siebie, to co myślę, kim jestem głęboko, czego chcę i potrzebuję. I nieraz szyby w drzwiach się tłukły kiedy nimi trzaskałam chowając się w swoim pokoju, bo w domu rodzinnym często słyszałam odpowiedź: ‘Nie, bo nie, bo ja tak powiedziałem’. Powodowało to u mnie głęboką frustrację, bo gdzieś głęboko zawsze chciałam być wolna i wyrażać siebie prawdziwą, nawet jeśli chodziło tylko o to, co chciałam na siebie włożyć, a co niekoniecznie wpisywało się w jakieś normy społeczne. 


Przez te doświadczenia z lat młodzieńczych pamiętam czas, kiedy jak spotykałam jakiegoś chłopaka to wydawało mi się, że nie mam nic ciekawego do powiedzenia albo bardziej skupiałam się na jego zainteresowaniach zamiast odkrywać to, co mnie tak naprawdę interesowało i pasjonowało. Z tego poczucia braku w relacjach miłosnych zdarzało się, że zatracałam siebie i pozwalałam na traktowanie, które mi nie odpowiadało. Czułam się coraz bardziej sfrustrowana, próbowałam wszystkiego i nic nie działało. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że kluczem do poczucia własnej wartości jest miłość do siebie i stawianie siebie na pierwszym miejscu. Nie w chory egoistyczny sposób, ale w zdrowy pełen czułości i słuchania swoich potrzeb, podszeptów wewnętrznej mądrości, stawiania granic z miłością i zrozumienia, że to czy ktoś Cię kocha, lubi czy akceptuje nie ma nic wspólnego z Twoją wartością. Bo jesteś wartością samą w sobie. Tak samo jak ja i każdy inny człowiek. 

Aż nastawał taki moment, kiedy zbierałam jakieś swoje ukryte moce, stawałam za sobą i mówiłam: ‘Wystarczy!‘. W taki sposób zostawiłam dwie relacje będąc w nowym kraju, gdzie ze stanu bólu, utraty siebie i zagubienia, braku poczucia własnej wartości i nie wyrażania swojego zdania nawet wśród przyjaciół, zaczęłam eksplorować swoje pasje, zainteresowania i rozwijać swoją moc do tego stopnia, że od lat bez problemu rozmawiam z ludźmi czy to znajomymi czy obcymi, przemawiałam publicznie wielokrotnie przed kilkuset osobami, prowadzę trudne rozmowy na każdy temat, odważnie wyrażam siebie prawdziwą, mówię o swoich potrzebach i, przede wszystkim, mam głębokie zaufanie do siebie i połączenie ze sobą. I dużo więcej wiem o sobie.

Kilka ciekawostek o Mnie

 
  • Już w podstawówce brałam udział w różnych przedstawieniachtańczyłam w zespole dziewczęcym i byłam we wszystkich sportowych drużynach klasowych. Odkąd pamiętam, byłam też przewodniczącą klasy i uczyłam kolegów rachunkowości i matematyki.
  • Moja ‚ścieżka kariery‘ wyglądała następująco: od księgowej w Polsce, przez barmankę, sprzątaczkę, recepcjonistkę na początku w Londynie, potem Manager Finansowa i HR oraz Dyrektor Finansowa międzynarodowego Festiwalu Artystycznego w Londynie, przez Trenera Biznesu i Języka Angielskiego w Polsce, opiekunkę osób starszych w Wielkiej Brytanii, organizatorkę spotkań randkowych, w międzyczasie opiekunkę dla dzieci aż do Coacha pracującego z kobietami.
  • W Londynie spotkałam księcia Karola w jego pałacu, Jamesa Camerona na 10 Downing Street, Colina Firth w pracy.
  • Byłam w Brytyjskim Parlamencie na wielu wydarzeniach.
  • Przemawiałam przed 400 osobami prowadząc galę festiwalu artystycznego w Londynie oraz przed 600 osobami podczas międzynarodowej corocznej konferencji Imagination Day w Warszawie w 2017.
  • Pozostawiłam religię dwa razy, podjęłam decyzję i odeszłam z dwóch relacji miłosnych, które mi nie służyły, wyjechałam z kraju urodzenia dwa razy pozostawiając swoje korzenie, porzuciłam swoja tożsamość nie raz otwierając się na nieznane.
  • Wygrałam sprawę przeciwko byłemu pracodawcy w Londynie mimo średniego poziomu angielskiego w tamtym czasie.
  • W wieku 42 lat zostawiłam to co posiadałam i wyjechałam na wolontariat i eksplorować Portugalię na kilka miesięcy.
  • Mam podwójne obywatelstwo (polskie i brytyjskie).

 

A tak poza tym, to czuję się bardzo dobrze zarówno w pałacu jak i w namiocie;-). Uwielbiam długie spacery w przyrodzie, jazdę na rowerze, ocean, podróże, uczucie wiatru we włosach i słońca na skórzeMedytuję, wiecznie uczę się czegoś nowego, czytam, spotykam się z ludźmi, tańczę. Uwielbiam ciszę, ale też muzykę. Lubię być sama, ale też z ludźmi:-). 

W Londynie, lata temu, kolega przerzucił mnie sobie przez głowę w tańcu i wylądowałam po drugiej stronie na podłodze z połamanymi rękami. To był Halloween w centrum Londynu, więc leżałam godzinę na podłodze czekając na karetkę, a wszyscy na mnie patrzyli. Poprosiłam ich o powrót do zabawy, bo czułam się jak na własnym pogrzebie;-).

Nazywamy kogoś liderem nie dlatego, że ma władzę. Nazywamy kogoś liderem, bo ma on odwagę iść pierwszy, ryzykować pierwszy, zaufać pierwszy.

Simon Sinek

Moje Super Moce

✔ Lekkość

✔ Radość

✔ Łatwość w nawiązywaniu kontaktów           z różnymi ludźmi

Moje Wartości

WOLNOŚĆ

Wolność do wyborów życiowych, do podejmowania decyzji, do bycia sobą i wyrażania siebie prawdziwą, do wyboru swojego miejsca na ziemi albo wielu miejsc jednocześnie, wolność do życia na własnych zasadach. Wolność do tego by wiedzieć i nie wiedzieć, by błądzić i odnajdywać się na nowo. Wolność do bycia wielobarwną i zmienną, do tego by mieć lepsze i gorsze dni. Wolność do posiadania swoich potrzeb, pasji i marzeń i ruszenia w kierunku ich realizacji. Bo przynależymy wszędzie, tak długo jak nie zatracamy siebie. 

MIŁOŚĆ I RELACJE

Miłość do siebie, do życia i do innych ludzi. Głębokie intymne relacje z innymi ludźmi tworzone z poziomu serca. Bo nie chodzi o to żeby mieć rację, ale relację i być szczęśliwą. Zdrowe relacje czynią nasze życie bogatszym. Pracuję z kobietami   zarówno z poziomu serca jak i umysłu. Dzięki doświadczeniom życiowym, transformacji relacji z ojcem i byłymi partnerami, jak i pokochaniu siebie bezwarunkowo, otworzyłam serce i z tego poziomu teraz towarzyszę innym w ich drodze zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. 

 

ROZWÓJ I TRANSFORMACJA

Wieczna studentka niesamowicie ciekawa świata i natury ludzkiej. Mam nieodpartą chęć uczenia się nowych rzeczy, doświadczania świata, poszerzania świadomości, odkrywania tego co podświadome i mi oraz innym nie służy, przekształcania i transformowania tego w moc i skarby. Studia magisterskie to był początek mojej nauki. Potem Certyfikacja na Trenera Biznesu, Coacha Relacji w USA, mnóstwo kursów coachingowych w Londynie i Niemczech. Dlatego też zawsze lubiłam uczyć innych.

© 2021 Agnieszka Sobczak – with Brave Heart / wszelkie prawa zastrzeżone                                                                               Polityka Prywatności